ΚΑΣΤΟΡΙΑ - Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στης ΕΠΣ Καστοριάς και οι σφυρίχτρες των αγώνων
Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στης ΕΠΣ Καστοριάς και οι σφυρίχτρες των αγώνων.
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
“EΛΑΣΤΙΚΑ-ΖΑΝΤΕΣ ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ”
(5η Αγωνιστική) 14/10/2017
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
Α' ΒΟΗΘΟΣ
|
Β' ΒΟΗΘΟΣ
|
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
|
14/10/17
|
16:00
|
ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
|
ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
|
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ
|
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
|
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ.
|
14/10/17
|
16:00
|
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
|
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΩΡ
|
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
|
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
|
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
|
ΝΟΝΑΣ Β.
|
14/10/17
|
16:00
|
ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
|
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
|
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ Β.
|
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
|
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
|
ΚΑΚΟΣ Α.
|
14/10/17
|
16:00
|
ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
|
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
|
ΝΤΟΥΚΑΣ Α.
|
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
|
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ.
|
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
|
14/10/17
|
16:00
|
ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
|
ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
|
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
|
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
|
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
|
ΔΟΥΚΑΣ Α.
|
14/10/17
|
16:00
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
|
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
|
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
|
ΡΟΝΤΣΗΣ Κ.
|
ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν.
|
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ.
|
14/10/17
|
16:00
|
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
|
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
|
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
|
ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι.
|
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
|
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
|
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
KAΦΕ “RUST”
(3η Αγωνιστική) 15/10/2017
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
Α' ΒΟΗΘΟΣ
|
Β' ΒΟΗΘΟΣ
|
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
|
15/10/17
|
16:00
|
ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
|
ΠΑΣ ΚΟΡΕΣΤΕΙΩΝ
AΕ ΒΙΤΣΙΟΥ
|
ΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
|
ΤΖΑΜΟΣ Δ.
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
|
ΣΠΥΡΟΥ Σ.
|
15/10/17
|
16:00
|
ΟΙΝΟΗΣ
|
ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
|
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Δ..
|
ΠΑΝΤΑΖΗΣ Κ.
|
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
|
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Χ.
|
15/10/17
|
16:00
|
ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
|
ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ
|
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Φ.
|
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
|
ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ.
|
ΝΟΝΑΣ Β.
|
15/10/17
|
16:00
|
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
|
ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
|
ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Κ.
|
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
|
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
|
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Λ.
|
15/10/17
|
16:00
|
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
|
ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ.
|
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ Γ.
|
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
|
ΡΟΝΤΣΗΣ Γ.
|
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟ- ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ & ART BOX”
(2η Αγωνιστική) 14/10/2017
- ΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΑΓΩΝΑΣΔΙΑΙΤΗΤΗΣ14/10/1711:00ΜΗΛΙΤΣΑΣΑΓΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.11:00ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙΑΚΑΔ. ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝΚΑΣΤΩΡ14/10/1711:00ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝΚΡΟΝΟΣΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ14/10/1711:00ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥΝΤΑΗΛΑΚΗΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.14/10/1711:00ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.14/10/1711:00ΜΑΝΙΑΚΩΝΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΑΡΑΤΑΙΔΗΣ Β.
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΒΟΗΘΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ “VELLE TRAVEL”
(2η Αγωνιστική) 15/10/2017
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
|
Α' ΒΟΗΘΟΣ
|
Β' ΒΟΗΘΟΣ
|
15/10/17
|
11:30
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
15/10/17
|
11:30
|
ΚΑΣΤΟΡΑ
|
ΚΑΣΤΩΡ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
|
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Θ.
|
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡ.
|
ΖΙΩΓΟΣ Ε.
|
15/10/17
|
11:30
|
ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
|
ΚΡΟΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
|
ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ
|
ΧΑΤΖΗΣ Κ.
|
ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.
|
15/10/17
|
11:30
|
ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΝΤΑΗΛΑΚΗ
|
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
|
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
|
ΤΣΕΛΑΣ Σ.
|
Αν βρήκατε ενδιαφέρον αυτό που είδατε, τότε κοινοποιήστε το και σε φίλους, μπορεί και σε αυτούς να είναι χρήσιμο!
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Το tragikogreece σέβεται όλες τις απόψεις, με χιούμορ και όχι με ύβρεις.
Γιαυτό σας παρακαλούμε να μην αναρτάτε σχόλια που είναι υβριστικά ή άσχετα με το περιεχόμενο του άρθρου.